Jsem barman, nadšenec do míchání drinků a barmanských show!

0
Let zkušeností
0
Barmanských show
0
Akcí s mobilním barem

Něco málo o mě

Začalo to před 31 lety, kdy jsem v roce 1988 vzal do ruky první láhev. To jsem ale ještě nevěděl, že můj život bude s láhvemi hodně souviset. 🙂 

Trvalo to cca. dalších 15 let, kdy jsem poprvé přičichl k oboru barmanství, a od té doby se obsah v láhvích které používám trochu změnil. 🙂 

Poté jsem prošel několika podniky od pomocného číšníka, klasického číšníka, baristu, až po vrchního barmana. Také jsem provozoval několik vlastních barů a kaváren. Zkušeností jsem měl tím pádem hodně. V roce 2007  vznikl tento projekt TOPBAR.CZ, a Letos v srpnu jsem oslavím výročí 12 let. Mám z toho obrovskou radost!

Baví mě totiž míchání skvělých drinků, objevování nových chutí a barmanské show. Baví mě když hostům dokážu vykouzlit úsměv na tváři a když drink ode mě udělá někomu radost.

Lidé si mě zvou na oslavy narozenin, svatby, různé rodinné oslavy. Firmy si mě pak najímají na firemní večírky, vánoční večírky a co se týká společenských akcí, možná jsme se už někdy viděli na baru, pravděpodobně na nějakém plese nebo festivale.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, využijte kontaktů na tomto webu. Rád přijedu i na Vaši akci a věřím že budete se mnou spokojeni.